Sfeervol landhuis in Asten naast een golfbaan.

Landhuis in Nederland - Noord-Brabant - Asten

12
6
6
4
215

Vakantiehuis
Vakantie in een villa, vakantiehuis of landhuis

Over deze vakantiewoning

Sfeervol en zeer comfortabel ingericht landhuis met groot omheind grasveld/speelweide, gelegen vlakbij Nationaal Park de Groote Peel in het Brabantse Asten-Heusden. De natuurrijke en landelijke omgeving biedt volop mogelijkheden voor leuke activiteiten zoals wandelen, fietsen, paardrijden en zwemmen. Naast de woning ligt een 9 en 18- holes golfbaan waar je terecht kunt voor diverse arrangementen en golfclinics. Nabij het vakantiehuis bevindt zich op 300 m een heerlijk restaurant met een prachtig terras. Dit vakantiehuis is een absolute aanrader voor een gezellig familie- of vriendenweekend en daarnaast ook zeer geschikt voor een zakelijk verblijf. Jongerengroepen onder de 30 jaar zijn niet toegestaan.

Huurprijzen per periode*

1727
per weekend
1733
per lang weekend
1740
per midweek
1759
per week
3264
per 2 weken
5710
per 3 weken
7392
per 4 weken

*Check de beschikbaarheid en prijs van deze vakantiewoning. Bovenstaande huurprijzen zijn de tarieven voor de voordeligste boekingsperiode.

Indeling vakantiewoning

Deze vakantiewoning heeft de volgende indeling met bijbehorende faciliteiten:

Parterre

Woon/eetkamer
  • Cd-speler
  • Stereo-installatie
  • Bar
  • Tv
  • Dvd-speler
  • Airconditioning
Slaapkamer met badkamer
  • 1-pers. bed
  • Douche
  • Wastafel
  • Toilet
Slaapkamer met badkamer
  • 1-pers. bed
  • Douche
  • Wastafel
  • Toilet
Slaapkamer met badkamer
  • 1-pers. bed
  • Douche
  • Wastafel
  • Toilet
Slaapkamer met badkamer
  • 1-pers. bed
  • Douche
  • Wastafel
  • Toilet
Slaapkamer met badkamer
  • 1-pers. bed
  • Douche
  • Wastafel
  • Toilet
Slaapkamer met badkamer
  • 1-pers. bed
  • DoucheAangepast voor invalide
  • Wastafel
  • ToiletAangepast voor invalide
  • Tuindeuren
Keuken
  • Oven
  • Magnetron
  • Afwasmachine
  • Koel-/vriescombinatie

Overige voorzieningen

  • Binnenplaats
  • TerrasVerwarmd
  • TuinOmheind
  • Tuinmeubilair
  • Jeu de boules baan
  • Trampoline
  • Speeltoestellen
  • Tafeltennistafel
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Projectiescherm
  • VerwarmingCV
  • Fietsenberging

Unieke eigenschappen van deze vakantiewoning

Airconditioning

Slaap jij het lekkerst als het huis een beetje koel is? Zet de airconditioning aan in deze vakantiewoning en geniet van de juiste temperatuur.

Fietsenberging of -stalling

Je fiets zet je natuurlijk het liefst in een fietsenberging of -stalling. Geen zorgen, de eigenaar van deze vakantiewoning heeft hiervoor gezorgd.

Slaapmogelijkheden voor kinderen

Aan kinderen is gedacht in dit vakantiehuis. Deze vakantiewoning beschikt over een kinderbed.

Interessante vakantiewoningen in Noord-Brabant

Bekijk andere interessante vakantiehuizen in Noord-Brabant, Nederland.